Ювентус
/
Сортувати за:
Показувати:
Ціна
Виробник
Розміри
Кольори
В наявності

Всього результатів: 35

Купити футбольну форму «Ювентус»в Україні

Незаперечний лідер італійського футболу «Ювентус» є найпопулярнішим футбольним клубом Італії. 28 відсотків італійських фанатів вболівають за цей клуб, не менше прихильників футбольний клуб має у світі. Незважаючи на свою назву - «Юність», італійський футбольний клуб «Ювентус» є одним із трьох найстарших клубів. «Зебри» або «чорно-білі» - такі прізвиська здобули серед прихильників завдяки своїй формі гравці «Ювентуса». Купити футбольну форму «Ювентус»в Україні стало можливим завдяки великій популярності команди і новітнім технологіям. У будь-якому куточку України маючи доступ до мережі Іnternet, можна долучитись до світу футболу, стати на крок ближчим до улюбленої гри і команди.

Спортивні баталії з футбольного поля прихильники переносять у спортивні секційні зали, тісні фанатські клуби. Щороку збільшується кількість бажаючих набути елементарних вмінь гри у футбол, стати професійним гравцем або, полюбивши команду «Ювентус», продемонструвати свої вподобання і купити футбольну форму «Ювентус» в Україні, щоб за нагодиодягнути її. 

Купити футбольну форму «Ювентус»

Незалежно від місця проживання купити футбольну форму «Ювентус»- це прагнення всіх вболівальників італійського футбольного клубу. Той, хто є давнім прихильником футболу, розуміє особливості вибору футбольної форми. А тим, хто тільки долучається до великої спортивної родини, стануть у нагоді поради фахівців, які постійно стежать за змінами у виготовленні спортивного одягу.

Якщо Ви вирішили купити футбольну форму «Ювентус», то повинні знати, що форма 2015-2016 року має особливий дизайн і стиль:

  • Домашня форма має загальний білий колір. Тонкі чорно-білі смуги схожої товщини - на передній частині футболки та рукавах. На верхній частині розміщено логотип компанії-спонсора Jeep. Біле тло спини зверху закриває прізвище та номером гравця, знизу – ті ж чорно-білі смуги.
  • Виїзна форма має рожево-чорну гаму. На грудях – смуги білого та яскраво-рожевого кольору, на них – логотип Jeep. Плечі та комірець обрамлені тонкими чорними смужками. Чорні номер та прізвище прикрашають спину футболки. Шорти чорного кольору мають три бокові рожеві смуги.
  • Резервна форма чорного кольору із золотим обрамленням комірця та рукавів, золотими написами та смужками.

Логотипи й емблеми на всіх формах – вишиті.

Купити футбольну форму «Ювентус» Вам допоможуть продавці-консультанти магазину спортивного одягу«Аtributika». Вони продемонструють Вам асортимент, вкажуть на найліпші моделі футбольної форми, допоможуть з оформленням замовлення через сайт магазину. Незалежно від того, яким чином Ви плануєте придбати футбольну форму «Ювентус»: безпосередньо у магазині «Аtributika» чи на сайті нашого інтернет-магазину, наші консультанти завжди радо прийдуть Вам на допомогу.

Купити дитячу футбольну форму «Ювентус» недорого

Головним завданням магазину спортивного одягу«Аtributika» є задовольнити потреби спортсменів будь-якого соціального статусу і віку. За будь-яких обставин бажання дітей повинні бути виконані батьками, тим більше, якщо Ваша дитина прагне розвиватись фізично.

Віддаючи свого малюка у спортивну секцію з футболу перед батьками постає нелегке завдання: «одягти» юного футболіста. Часто батьків у спортивних магазинах відлякують ціни. У магазині «Аtributika» Ви зможете купити дитячу футбольну форму «Ювентус» недорого. Придбавши обраний комплект футбольної форми, Ви зможете заощадити кошти і витратити їх, приміром, на гетри або щитки.

Завітавши до одного з наших магазинів, Ваша дитина зможе самостійно обрати уподобаний колір футбольної форми «Ювентус» та примірити її. Ви зможете також переконатись у якості футбольної форми. Футбольна форма «Ювентус» виготовлена із синтетичних тканин розроблених за останні роки. Така тканина використовується для різних видів спортивного одягу і має переваги перед бавовняними тканинами: вона легка, «дихаюча», не деформується, швидко вбирає вологу та висихає. Футбольна форма виготовлена за терморегулюючими технологіями Clima Cool. Чимало професійних спортсменів використовують саме таку футбольну форму.

Купити дитячу футбольну форму «Ювентус» недорого у магазині «Аtributika» можна як для одного гравця, так і для всієї команди. Крім цього у нашому магазині Ви зможете обрати не тільки футбольну форму, а й бутси, спортивні сумки,  м’ячі, спортивний інвентар та інше. Кожен гравець отримає екіпірування відповідно своїх параметрів. Наші консультанти врахують усі побажання покупця і запропонують найліпший варіант.

Також у нашому магазині Ви зможете придбати подарункові сувеніри, які стануть в нагоді під час спортивних змагань, відвідування футбольних матчів чи просто як атрибут вашого футбольного життя.