/
Сортувати за:
Показувати:
Ціна
Виробник
Розміри
Кольори
В наявності

Всього результатів: 11

Купити футбольний вимпел в Україні

Чи замислювались ви коли небудь про історію походження вимпела? Зараз кожен футбольний клуб має свою назву, емблему, а також вимпел. Він являє собою символ спортивного клубу. Традиція виготовляти та колекціонувати вимпели зародилась в Англії на початку минулого сторіччя. До цього часу вимпели виготовлялись тільки для обміну капітанами команд.

Є багато колекціонерів, які люблять футбол. Вони збирають колекцію вимпелів з усіх ігр свого улюбленого клубу. Але виявляється це вже не так легко, як здається. бо кожен клуб має свою історію. І дуже важко здобути вимпел улюбленої команди з ігр часів радянського союзу. Як було написано попередньо, вимпели були тільки для обміну капітанів, а у вільному продажу їх не можливо було знайти.

Купити футбольний вимпел наприклад  Динамо Київ, ДЮСШ Київ, або Збірної України тепер легко, мережа інтернет дає великі можливості для цього, але купуючи вимпел футбольної команди треба дивитись на якість виробу. Родзинкою вважають ігрові вимпели, якими і обмінювались капітани команд. Багато футболістів, та вболівальників зберігають свої вимпели дома, збираючи при цьому свою колекцію.

Якщо ви дійсно фанат своєї команди, сходіть на виставку вимпелів, яку іноді влаштовують колекціонери. В наш час кожна людина, яка вболіває за футбол, може придбати вимпел улюбленої команди. Завітайте в мережу наших магазинів atributika.kiev.ua у місті Київ, де ви можете знайти і придбати вимпел улюбленої команди. У нас є вимпели як українських команд таких та ДЮСШ ( Арсенал Київ, Зірка Київ, Атлет Київ, Зміна Київ та багато інших ) і зарубіжних: Реал, Барселона, Ліверпуль та всі топові команди Європи.