Треки воротаря дитячі NIKE CV0057-010

Артикул: CV0057-010

1 449грн.

Зверніть увагу!

Розміри товару на нашому сайті зазначені по європейскій шкалі (EU,FR). Визначити його співвідношення зі шкалою українського та інших розмірів Вам допоможе Таблиця розмірів


 з -

Таблиця розмірів

Опис

Дана модель шорт воротаря для юних спортсменів має темне забарвлення і забезпечує стильний спортивний образ. Модель прикрашена логотипом виробника, який розташований на лівій холоші, логотип виконаний у вигляді галочки білого кольору. Модель має широку еластичну гумку, яка забезпечує надійну фіксацію на поясі. Модель має вставки зі спіненого матеріалу, який забезпечує поглинання ударів. Модель зшита за допомогою якісних швів, які плоскі і практично не виділяються на дотик.

Шорти зшиті з міцної синтетичної тканини, яка забезпечує високі експлуатаційні характеристики. Тканина добре витримує навантаження без розривів і деформацій. Матеріал добре пропускає повітря і забезпечує сприятливий мікроклімат для тіла. Застосування технології Драй-ФІТ, забезпечує відведення вологи від поверхні тіла на зовнішній шар, де відбувається випаровування, ця технологія забезпечує сухі і комфортні умови для тіла спортсмена.

Шорти воротаря Найк, відмінно підійдуть як для початківців спортсменів так і для досвідчених футболістів, їх можна використовувати для інших активних видів спорту на свіжому повітрі.

З цим товаром також купують
Ви також недавно дивилися