Суддівські атрибути
/
Сортувати за:
Показувати:
Ціна
Виробник
Розміри
Кольори
В наявності

Всього результатів: 195

Купити в Києві свисток для арбітра. Придбати прапори для футбольного судді на лінії в Україні.

Найкращим полем для гри у футбол є поле з трав'яним покривом. Воно має бути рівним, без яких-небудь сторонніх предметів, що представляють небезпеку для гравців. Відповідальність за підготовку поля до гри несе адміністрація стадіону, на якому проводиться дане змагання. Суддя завчасно, до початку гри, повинен оглянути поле і його устаткування. Якщо виявлені які-небудь істотні відхилення від норм, потрібних правилами гри, адміністрація стадіону повинна за вказівкою судді своєчасно усунути їх. Особливо ретельно рекомендується перевіряти перебування воріт і сіток на них.

Поле для гри має бути розмічене ясно видимими лініями. Розмітку потрібно виробляти яскравою фарбою, що відрізняється від кольору ґрунту поля.

При трав'яному покриві слід забарвлювати поверхню трави тонким шаром крейди. Розмічальні лінії, що крадуться в траві, погано видно; крім того, падаючи на такі лінії, м'яч відскакує неправильно. Ширина ліній розмітки входить в розмір футбольного поля і обмежуваних ними площ. Отже, м'яч, що котиться по бічній лінії та лінії воріт, що чіпає її хоч би тільки невеликою частиною, вважається в грі. У чотирьох кутах поля з яких пробивається кутовий удар, встановлюється прапор з держаком заввишки 1,5 метра. Держак не має бути загостреним зверху.

В допомогу головному арбітрові призначаються двоє суддів на лінії. У їх обов'язку входить сигналізувати сигналом прапора про вихід м'яча за межі поля і вказувати; при виході м'яча за бічну лінію – якій команді має бути надане право на вкидання м'яча. Судді на лінії повинні також допомагати судді стежити за тим, щоб гра велася відповідно до правил.

Лінійні арбітри повинні мати прапори встановленої форми, які можна купити в Києві в магазині Атрибутика, також вони можуть підніманням прапора привертати увагу судді в полі до порушень правил, яких, на їх думку, суддя міг не помітити.

Необхідними атрибутами для головного судді є свисток, годинник або секундомір. У всіх випадках як сирена, так і свисток з горошиною повинні володіти сильним звуком. Свисток зі слабким звуком часто є причиною серйозних непорозумінь в грі. Арбітрові рекомендується на гру брати два свистки, один з яких є запасним.

Перед грою суддя зобов'язаний переконатися в справності всього свого приладдя арбітра, якщо щось не працює потрібно терміново придбати та замінити їх.