Спортивні дитячі завужені брюки Adidas Tiro15 m64031

Артикул: m64031

790грн.

Спортивні штани для юного футболіста. Конструкція з технологією climacool®, яка ефективно відводить надлишки вологи і тепла під час тренування. Кишені на блискавці, пояс зі шнурком.
Зверніть увагу!

Розміри товару на нашому сайті зазначені по європейскій шкалі (EU,FR). Визначити його співвідношення зі шкалою українського та інших розмірів Вам допоможе Таблиця розмірів


 з -

Таблиця розмірів

Опис

Юнацькі, спортивні штани для тренувань чорного кольору ADIDAS TIRO15 TRG PNT JR мають класичний, зовнішній вигляд і відмінно сидять на тілі спортсмена, не сковують рухів при спортивних тренуваннях. Юні спортсмени відчувають себе комфортно і зручно, що позитивно позначається на спортивних результатах. Модель має класичний крой з трохи звуженими до низу штанинами. Вгорі штани мають м'яку, еластичну гумку, яка відмінно фіксує їх на тілі спортсмена. Паралельно з гумкою вшитий міцний шнурок, який дозволяє відрегулювати посадку штанів на тілі. Модель з боків декорована трьохсмуговими лампасами з білої тканини, на лівій холоші розташований логотип Adidas. У верхній частині розташована вентиляційна смуга білого кольору з двошарового, сітчастого матеріалу, що забезпечує приплив свіжого повітря під час тренувань. Модель має з обох боків дві кишені, в яких спортсмен може зберігати різні речі та аксесуари, необхідні в процесі тренування. Внизу, з зовнішньої сторони штанини мають ушиту, регулювальну блискавку, яка дозволяє регулювати в широких межах розмір штанин. Така конструкція дозволяє швидко зняти штани, які не розшнуровуючи спортивного взуття. При виробництві брюк використовується міцний матеріал, до складу якого входить поліестер. Такий матеріал витримує інтенсивні, фізичні навантаження, а його еластичність дозволяє йому добре розтягуватися і після деформацій повертатися в початковий стан. Даний матеріал має привабливий зовнішній вигляд, відмінно сидить на спортсмені. Комфортні відчуття для шкіри спортсмена забезпечуються завдяки застосуванню передової технології ClimaCool. При виробництві тканини використовуються спеціальні волокна, які відводять вологу від поверхні тіла на зовнішній шар, де відбувається її випаровування. Ці штани відмінно виглядають з різним спортивним одягом і взуттям.

Ви також недавно дивилися