Штани спортивні Adidas COREF SWT PAN S22342

Артикул: S22342

890грн.

Ваш промокод на -7% при купівлі 3-х товарів:
atributika7
Дія промокоду розповсюджується на весь товар інтернет-магазину, який є в наявності. При умові купівлі 3 будь-яких товарів (товари та розміри НА ЗАКАЗ не приймають участі)
Зверніть увагу!

Розміри товару на нашому сайті зазначені по європейскій шкалі (EU,FR). Визначити його співвідношення зі шкалою українського та інших розмірів Вам допоможе Таблиця розмірів


 з 0 шт. наявних

Таблиця розмірів

Опис

Утеплені тренувальні штани від Adidas для консервативних і тих, хто знає толк в речах спортсменів. Щільний м'який матеріал з використанням технології ClimaWarm дозволить перебувати в теплі і не страждати від підвищеного потовиділення. Внутрішній шар виконаний з махрового французького матеріалу, що усмоктує вологу.Прорізні кишені призначені для невеликих речей, а еластичний м'який пояс з координуючим шнурком допоможе забезпечити зручну посадку виробу. До низу штани завужені і обшиті широкими манжетами для фіксації. На виробі відсутні смуги для збереження скромності моделі. Щільний м'який матеріал з використанням технології ClimaWarm дозволить перебувати в теплі і не страждати від підвищеного потовиділення. Внутрішній шар виконаний з махрового французького матеріалу, вбирають вологу. Прорізні кишені призначені для невеликих речей, а еластичний м'який пояс з координуючим шнурком допоможе забезпечити зручну посадку виробу. До низу штани завужені і обшиті широкими манжетами для фіксації.

Ви також недавно дивилися