Шорти ігрові Nike Park ll Knit Short 725887-100

Артикул: 725887-100

390грн.

Зверніть увагу!

Розміри товару на нашому сайті зазначені по європейскій шкалі (EU,FR). Визначити його співвідношення зі шкалою українського та інших розмірів Вам допоможе Таблиця розмірів


 з -

Таблиця розмірів

Опис

Зручні ігрові шорти, чоловіча, доросла модель NIKE PARK II KNIT SHORT NB є елементом футбольної форми і можуть успішно використовуватися для тренувань і спортивних занять.

Виконано в однотонної забарвленням, надають спортсмену стильний яскравий зовнішній вигляд і індивідуальний образ на тренуванні.

  • На лівій холоші розташований контрастний логотип, Nike, у вигляді галочки.
  • Шорти мають класичний спортивний крій з прямими штанинами, що забезпечує зручну посадку і комфортні умови під час тренування.
    У верхній частині вшита еластична гумка, яка забезпечує надійну фіксацію на стегнах, шорти не спадають і не перекручуються. Наявність міцного шнурка, забезпечує можливість більш щільною фіксації. Шорти мають хорошу вентиляцію, що забезпечує тіло спортсмена достатньою кількістю свіжого повітря.
  • Матеріал має високу зносостійкість, що забезпечує тривалу експлуатацію, а висока еластичність дозволяє тканини повертатися в початкове положення після розтягувань.
  • Застосування сучасної технології Dri-FIT, забезпечує в межах вироби сухі і комфортний умови, волога, яка виділяється тілом під час занять, вбирається спеціальними волокнами і відводиться на зовнішній шар, де відбувається випаровування. Модель не вимоглива в догляді, відмінно стирається в автоматичному режимі, не линяє і швидко сохне.

Шорти відмінно підійдуть для занять активними видами спорту, зокрема футболом, її можна використовувати для відпочинку на природі або в якості повсякденної міської одягу спортивного стилю.

Ви також недавно дивилися