Щитки
/
Сортувати за:
Показувати:
Ціна
Виробник
Розміри
Кольори
В наявності

Всього результатів: 112

Придбати футбольні щитки в Києві.

Призначення щитків для футболіста.

Одним з важливих елементів екіпіровки будь-якого гравця на футбольному полі виступають захисні щитки на ноги. Згідно з правилами FIFA, футболісти на всіх чемпіонатах, не мають права виходити на поле, якщо під гетрами не будуть одягнені футбольні щитки. Великогомілкова кістка не захищена від випадкових ударів, так як розташовується під шкірою і не оточена м'язами. Якщо не забезпечити її захист, можна серйозно травмувати ногу, і тоді дорога у великий спорт буде зачинена.

Футбольні щитки розподіляють навантаження по всій поверхні. Вони складаються з двох частин: м'якої підкладки і твердої оболонки. Одягнувши їх під гетри, ви зможете:

  • мінімізувати силу ударів;
  • уникнути численних травм колінної чашечки і гомілки (в тому числі перелому кістки);
  • пом'якшити падіння або потрапляння удару суперника по нозі.

Футбольні щитки не поглинають всю енергію, але їх призначення захистити вас від рваних ран, що дозволить не вийти з гри при випадковому падінні.

На сьогоднішній день спортивний ринок налічує два різновиди футбольних щитків: перший надійно захищає кісточку і ахілове сухожилля, а у виробах другого типу цього захисту немає. Тобто, перші щитки краще захищають від каліцтв, а другі більш зручні і набагато дешевші. Та як показала практика, професійні футболісти і любителі гри в футбол, в переважній більшості випадків вибирають комфорт в русі, а не безпеку.

Головними фаворитами серед виробників спортивного екіпірування, в тому числі і щитків, сьогодні виступають такі світові футбольні бренди як Nike, Adidas та інші.

У виробництві цих щитків обов'язково присутній спеціальний фіксуючий ремінець - застібки на липучках, які дозволяють закріпити елемент захисту з урахуванням анатомічних даних голеностопу футболіста завдяки легкому регулюванню. Такі застібки, не дозволяють щиткам сповзати вниз і створювати дискомфорт.

Саме такі професійні щитки ви з легкістю можете придбати в наших магазинах в Києві, чи замовити он-лайн з будь-якого міста України в інтернет-магазині Атрибутика. Наш магазин може запропонувати багато гідних моделей від світових виробників, купити які можна за досить доступною ціною та найкращою якістю.