Рукавички футбольні воротарські Elite Club-2

Артикул: Elite Club-2

1 150грн.

Увага! Даний товар під замовлення.
Зверніть увагу!

Розміри товару на нашому сайті зазначені по європейскій шкалі (EU,FR). Визначити його співвідношення зі шкалою українського та інших розмірів Вам допоможе Таблиця розмірів


 з -
Опис

Все воротарські рукавички Elite Sport, що мають дитячі розміри - дитячі воротарські рукавички - мають спеціальний захист пальців. Захисні пластини-протектори пальців розташовані в спеціальних порожнинах рукавичок на тильній стороні. Протектори трохи довше пальців і опускаються на пясть. При стисненні кисті руки в кулак протектори легко згинаються. У той же час при грі відкритою долонею протектори забезпечують додаткову жорсткість на злам. Цим забезпечується підтримка пальців в природному положенні і захист суглобів від можливих травм від сильно летить м'яча.

У більшості моделей захист пальців знімна. Протектори можна легко вийняти з рукавичок і грати без них. При необхідності їх можна швидко вставити на місце в залежності від конкретних умов і переваг воротаря.

Рукавички підходять для використання в умовах і сухий, і вологої погоди.

Долоню: 4 мм латекс ELITE SM + 4 мм підкладка з спіненого матеріалу - піна.

Крій: Roll Finger, великий палець обгорнутий в латекс з зовнішньої сторони.

Тильна сторона: 4 мм латекс PS + 5 мм підкладка з спіненого матеріалу - піна і високотехнологічна тканина HI Tech Fabric для вентиляції Air Ventilation Management AVM.

Зап'ясті: еластичне зап'ясті шириною 10 см, ремінець з латексу шириною 9 см з оборотом 360 градусів.

Захист пальців: 5 знімних протекторів Finger Protection.

З цим товаром також купують
Ви також недавно дивилися