Одяг для арбітра
/
Сортувати за:
Показувати:
Ціна
Виробник
Розміри
Кольори
В наявності

Всього результатів: 49

Купути футбольну форму арбітра. Придбати в Києві одяг футбольного судді.

У загальній системі виховання української молоді футбол займає значне місце; він став доступний для мільйонів. Зараз створюються всі умови для подальшого зростання масовості футболу і майстерності гравців.

У розвитку футболу України дуже велика роль судді як вихователя – педагога і керівника гри. Чітке суддівство, непримиренна боротьба з грубістю на полі і недисциплінованістю окремих футболістів, своєчасно подані зауваження і вказівки гравцям команд, що змагаються, сприяють проведенню змагання на високому тактичному і технічному рівні.

Тому форма футбольного арбітра повинна яскравою, практичною. Найбільш популярною є суддівська екіпіровка від компанії Адідас в якій контролюють гру на найвищому рівні, такому як, Ліга Чемпіонів, Ліга Європи, Кубок Світу по футболу. Футболка Adidas  Referee та шорти оздобленні зручною кишенею для суддівських карточок. Купуючи футбольні гетри для судді треба враховувати, що вони повинні підходити під верхній одяг футбольного арбітра.

Придбати футболку Adidas Referee в Києві просто завітавши до магазину футбольних арбітрів Атрибутика. Також є можливість купити суддівські шорти онлайн, оформивши заявку через сайт.