• Телеканали Футбол покажуть чемпіонати Іспанії, Німеччини і Франції

Телеканали Футбол покажуть чемпіонати Іспанії, Німеччини і Франції

Стало відомо, що телеканали Футбол 1 і Футбол 2 будуть стануть офіційними трансляторами ще трьох національних першостей. Официальный сайт телеканалов…

Стало відомо, що телеканали Футбол 1 і Футбол 2 будуть стануть офіційними трансляторами ще трьох національних першостей.


Офіційний сайт телеканалів Футбол повідомляє, що були укладені довгострокові угоди про трансляцію матчів чемпіонатів Іспанії, Німеччини і Франції в новому сезоні.

"Уже через два тижні стартують топові європейські чемпіонати, і нам, безумовно, приємно повідомити нашим глядачам, що телеканали Футбол 1/2 в партнерстві з онлайн-сервісом Megogo покажуть відразу три нових ліги: іспанську Ла Лігу, німецьку Бундеслігу і французьку Лігу 1" , - заявив директор телеканалів Футбол 1/2 Олександр Денисов.

Крім Ла Ліги, Бундесліги і Ліги 1, телеканали Футбол 1/2 продовжать бути трансляторами матчів чемпіонатів України, Італії та Бельгії, Ліги чемпіонів і Ліги Європи УЄФА, а також відбіркового циклу на Євро-2020.

 

Стежити за головними подіями футболу можна в нашому Facebook, а також спостерігати за оновленнями асортименту в Instagram.

Поділитися:

Официальный сайт телеканалов Футбол сообщает, что были заключены долгосрочные соглашения о трансляции матчей чемпионатов Испании, Германии и Франции в новом сезоне.

"Уже через две недели стартуют топовые европейские чемпионаты, и нам, безусловно, приятно сообщить нашим зрителям, что телеканалы Футбол 1/2 в партнерстве с онлайн-сервисом Megogo покажут сразу три новых лиги: испанскую Ла Лигу, немецкую Бундеслигу и французскую Лигу 1", - заявил директор телеканалов Футбол 1/2 Александр Денисов.

Помимо Ла Лиги, Бундеслиги и Лиги 1, телеканалы Футбол 1/2 продолжат быть трансляторами матчей чемпионатов Украины, Италии и Бельгии, Лиги чемпионов и Лиги Европы УЕФА, а также отборочного цикла на Евро-2020.

 

Стежити за головними подіями футболу можна в нашому Facebook, а також спостерігати за оновленнями асортименту в Instagram.

" style="margin-top:10px;display:inline-block;">

← Бешикташ погодив з Шальке трансфер Коноплянки - ЗМІ↑ НовиниРеал запропонував Луніна Мальорці →