Бешикташ погодив з Шальке трансфер Коноплянки - ЗМІ

Турецький клуб заплатить за Євгена три мільйони євро. Вингер Шальке Евгений Коноплянка в ближайшее время должен перейти в Бешикташ. По информации турецкого…

Турецький клуб заплатить за Євгена три мільйони євро.

Вінгер Шальке Євген Коноплянка найближчим часом повинен перейти в Бешикташ. За інформацією турецького видання Sabah, клуби домовилися про трансфер за три мільйони євро.

Євген підпише особистий контракт з зарплатою в два з половиною мільйона євро за сезон. У найближчі дні він прилетить до Стамбулу.

У минулому сезоні на рахунку Коноплянки один гол і два ассист в 21 матчі за Шальке у всіх турнірах.

Також у Євгена, який готувався до сезону окремо від Шальке, була пропозиція від російського Краснодара.

Стежити за головними подіями футболу можна в нашому Facebook, а також спостерігати за оновленнями асортименту в Instagram.

Поділитися:

Вингер Шальке Евгений Коноплянка в ближайшее время должен перейти в Бешикташ. По информации турецкого издания Sabah, клубы договорились о трансфере за три миллиона евро.

Евгений подпишет личный контракт с зарплатой в два с половиной миллиона евро за сезон. В ближайшие дни он прилетит в Стамбул.

В прошлом сезоне на счету Коноплянки один гол и два ассиста в 21 матче за Шальке во всех турнирах.

Также у Евгения, который готовился к сезону отдельно от Шальке, было предложение от российского Краснодара.

Стежити за головними подіями футболу можна в нашому Facebook, а також спостерігати за оновленнями асортименту в Instagram.

" style="margin-top:10px;display:inline-block;">

← FIFA назвала номінантів за нагороду найкращому тренеру року↑ НовиниТелеканали Футбол покажуть чемпіонати Іспанії, Німеччини і Франції →