Напульсник махровий салатовий (1шт) BC-5755-LG

Артикул: BC-5755-LG

40грн.


 з -

Опис

М'який напульсник з еластичної махрової тканини використовується атлетами, що займаються тенісом, баскетболом, волейболом, гандболом, а також фітнесом. Надаючи помірний тиск на суглоб зап'ястка робочої руки, він не обмежує його рухливість і не заважає кровообігу, але при цьому знімає з нього частину навантаження і не дає йому охолонути. Це знижує ризик таких неприємностей, як розтягування і надриви зв'язок.

Матеріал: бавовна, поліестер (PL).
Розмір: безрозмірний.

Призначення: захист від ударів і розтягувань, видалення поту.
Комплектація: 1 шт.

Оскільки ймовірність таких травм не залежить від рівня фізичної підготовки, напульсник бажано використовувати і початківцям, і досвідченим спортсменам. Завдяки тому, що він відмінно вбирає вологу, долоні атлета залишаються сухими, а в разі необхідності їм можна швидко обтерти піт з чола. У разі, коли передбачається навантаження на обидві руки, має сенс придбати два напульсники.

Для виготовлення напульсники використовується високоякісна сумішеві тканину, що складається з бавовни і поліестеру (PL). Завдяки комбінації цих матеріалів виріб відрізняється відмінною повітропроникністю і високою стійкістю до зносу. Також подібна тканина характеризується відмінним поглинанням вологи і здатністю висихати за короткий час, тому напульсник ефективно видаляє піт з шкіри атлета і не викликає її подразнення. Будучи еластичним, цей аксесуар добре протистоїть деформації розтягування і зберігає свою форму навіть після дуже тривалого використання.

Переваги:

Завдяки якісним матеріалам прослужить довгі роки.
Простий і естетичний спосіб тримати руки сухими.
Один розмір придатний для користувачів різної статури.

З цим товаром також купують
Ви також недавно дивилися