Командам
/
Сортувати за:
Показувати:
Ціна
Виробник
Розміри
Кольори
В наявності

Всього результатів: 667

Форма для футбольної команди

Форма для футбольної команди має велике значення. По-перше, вона забезпечує необхідний комфорт, по-друге, допомагає розвивати командний дух. Тому дуже важливо обрати гарний спортивний одяг, а ще – купити футбольну форму дешево. В нашому інтернет-магазині ви знайдете великий вибір футбольної форми та за доступними цінами.

Футбольна форма вже століття майже не змінює свого вигляду, максимум змінюються матеріали, вони стають більш технологічними. А в цілому, як і раніше, футбольна екіпіровка включає в себе: футболку, труси, гетри, щитки, бутси, а також термобілизну, шапку – на випадок холодної погоди.

У кожної команди своя форма, тобто її забарвлення, дизайн, крій, фірма. Це зроблено для того, щоб гравці і глядачі розрізняли команди. Найважливіша вимога до форми: практичність, зручність, безпека.

Футболка

Один з головних елементів форми футболіста – це, звичайно ж, футболка. Вважаючи на погодні умови, вона може мати довгі чи короткі рукава. На неї наносять номер і прізвище футболіста. Аматори можуть купити недорогу футбольну форму і використовувати форму без прізвища, але бажано з номером. Потрібно переконатися, що вам підходить розмір – футболка не повинна сковувати рухів. Футболка, виготовлена з сучасних синтетичних матеріалів, швидко сохне, вбирає і виводить вологу, а від частого прання не втрачає форми.

Шорти

Зазвичай до футболки додаються і спортивні шорти, які підходять за кольором або мають гармонійний до них тон. Також можна придбати шорти із захистом, які щільно прилягають для тіла та добре захищають від подряпин.

Щитки

Наступна частина футбольної форми щитки. Вони захищають від травм гомілки і гомілкостопа. У професійному футболі без щитків на поле не випустять. Щитки виготовляються з гуми або пластику, наповненого силіконом. Вони повинні бути легкими, анатомічними і добре захищеними.

Гетри

Гетри потрібні для того, щоб утримувати щитки, добре вбирати і виводити вологу.  Гетри підбираються за розміром ноги. Якщо гетри підібрані правильно, то це відчутно покращує контроль м'яча.

 

Матеріали футбольної форми

Перед тим, як купити форму для команди в Києві, ознайомтеся з матеріалами, з яких сьогодні виготовляють спортивний одяг.

Футбольна форма досить специфічний товар. Матеріали, з яких роблять професійну футбольну форму, істотно відрізняються від матеріалів для виготовлення звичайного повсякденного одягу. Звичайно, ще недавно ситуація була зовсім не така, і футбольну форму робили з усім відомої стовідсоткової бавовни. Це було з одного боку добре, тому що одяг з бавовни приємний на дотик, добре вбирає вологу, через пори такого одягу вільно проходять повітряні потоки. Але, при всіх цих плюсах, є і великі мінуси, які вплинули на подальшу долю використання цього матеріалу в світі професійного спорту. Справа в тому, що бавовна дуже швидко псується, піддається сильній деформації (зминається, розтягується), під час прання сідає і втрачає колір. Тобто при активних тренуваннях та іграх одяг з бавовни дуже швидко стає непридатним для використання.

На зміну натуральній, але не практичній, бавовні в світ професійного спорту увійшла більш міцна і довговічна синтетика. Тканина з синтетичних матеріалів майже не мнеться, прекрасно реагує на часте прання, витримує інтенсивні навантаження. Однак, за показниками комфорту синтетика того часу перебувала в кінці ієрархії, тому що ця тканина дуже погано пропускала повітря, практично зовсім не вбирала вологу, а гравці в формі з цього матеріалу дуже сильно пітніли при інтенсивних тренуваннях і відчували себе вкрай незатишно. Спортсмени були змушені надягати під таку форму спеціальні футболки і шорти з бавовни, які вбирали піт і хоч якось рятували гравців від надзвичайного дискомфорту. Слідом за цим багато виробників футбольної форми стали думати над рішенням цієї проблеми, і одним з них стала двошарова форма, що складається з внутрішньої бавовняної підкладки і зовнішньої синтетичної частини. Але це було не зовсім зручно, і незабаром на допомогу спортсменам усього світу прийшли нові технології.

Текстильна промисловість у виробництві синтетичного волокна зробила серйозний прорив. Нове волокно «навчили» збирати вологу з тіла спортсмена і виводити її на зовнішню поверхню тканини, де вона випаровується. Керамізована пряжа, з якої роблять деякі види нової синтетики, протидіє променям ультрафіолету, і одяг з такої тканини практично не нагрівається на сонці. Тефлонова нитка, вплетена в структуру тканини, робить її такою, що практично не мнеться.

В нашому інтернет-магазині ви можете не тільки придбати футбольну форму на команду в Києві, але й замовити набиття та друк номерів, прізвищ або логотипів на ігрових і тренувальних футболках і шортах, які зроблені з високоякісних матеріалів на спеціальному обладнанні.