Гетри для команд
/
Сортувати за:
Показувати:
Ціна
Виробник
Розміри
Кольори
В наявності

Всього результатів: 66

Придбати футбольні гетри на команду в Києві

футбольные гетрыПридбати футбольні гетри на команду в Києві Вам допоможе наш магазин спортивних товарів «Аtributika», що знаходиться у Києві. Завітавши до нас, або зателефонувавши за номером, розміщеним на сайті нашого магазину, Ви зможете обрати футбольні гетри найкращої якості за найнижчу ціну для всієї команди. Наш магазин працює на ринку спортивних товарів багато років і саме досвід наших продавців-консультантів може стати вам у нагоді при такій важливій покупці. Асортимент нашого магазину здивує найвибагливішого покупця. У нас Ви зможете купити гетри різних розмірів, кольорів, моделей від найпопулярніших виробників за найнижчими цінами.

Гетри виконують декілька функцій одночасно, тому їх значення дуже важливе. По-перше гетри зберігають розігріті м’язи футболіста в тонусі. По-друге гетри виконують захисну функцію: вони захищають від механічних ушкоджень. І, по-третє, гетри тримають захисні щитки, що вкладаються у подовжену частину гетрів з лицьової сторони. Удари шипованими бутсами, які невипадково можуть статись під час стрімкої гри, будуть знешкоджені поверхнею гетрів та щитком, який вони тримають. Для того, щоб придбати футбольні гетри на команду, Вам потрібно визначитись із якістю гетрів. Для цього з’ясуйте,  скільки годин на тиждень Ви чи Ваша команда плануєте займатись спортом. Чим більше тренувань та ігор, тим більш якісні гетри Вам потрібно обрати. Адже при постійному використанні гетри можуть протертись в області пальців чи п’ятки. Обравши гетри із подвійним ущільненням на носках та п’яті Ви заощадите свої кошти купивши один раз якісну річ. Менш зносостійкі гетри підійдуть для нетривалих тренувань чи періодичної гри у футбол. Вам буде достатньо правильно доглядати за ними і гетри матимуть відмінний вигляд. Отже, для того, що придбати футбольні гетри на команду в Києві, потрібно врахувати особливості кожного гравця та відвідати наш магазин «Аtributika» або ж заощадити ас і зателефонувати нам. Ми допоможемо Вам одягти Вашу команду.

Окрім цього наші фахівці зможуть вам запропонувати придбати для всієї команди інші спортивні товари: вітрівки, джемпера, футболки, шорти, брюки для тренувань, спортивні костюми, термобілизну, бутси, кросівки, кепки, спортивний інвентар та найрізноманітніші аксесуари пов’язані з футболом. Купуючи у нас, Ви заощаджуєте час і кошти!

Купити футбольні гетри Adidas для команди

гетри adidas для командиДуже часто тренерам команд и батькам, які опікуються футбольними командами, у яких грають їх діти, доводиться купувати футбольну форму, спортивний інветнар, футбольну атрибутику чи сувеніри. Не раз досвідчені тренери ламали собі голову над питаннямиде придбати футбольну формуAdidas або де хоча б купити футбольні гетри Adidas для команди, адже ні для кого не секрет, що спортивні речі торгової марки Adidas вирізняються гарантованою якістю і комфортом. Багато десятиліть саме ця торгова марка доводить, що спортивна форма, взуття та інвентар є найліпшими у світі!

Що потрібно знати про футбольні гетри Adidas?

Гетри – це дуже важливий елемент екіпіровки у футболі. Нижня частина гетрів виконує домоміжну функцію для підтримки бутсів, а верхняя частина захищає від ушкоджень та міцно тримає захисний щиток. Гетри бувають із бавовни чи синтетичних матеріалів, що викликано потребою постійного комфорту гравця. Саме торгова марка Adidas постійно дбає про найбільший комфорт футболістів і удосконалює технології виготовлення своїх спортивних товарів.

Ключові особливості футбольні гетрів Adidas:

  • висока зносостійкість
  • максимальна вентиляція
  • щільна конструкція

Футбольні гетри Adidas оснащені амортизаційними елементами, що анатомічно розташовані. Також футбольні гетри Adidas мають сітчасті частинки, що допомагають вентиляції ніг. В області гомілки розташовано амортизуючу підтримку і захист.  Це допомагає убезпечити ноги в області високих навантажень та найчастіших травм. Гетри як елемент екіпіровки футболіста мають невелику вагу і розмір, але їх ефективність дуже висока. Гравець повинен перш за все дбати про своє здоров’я і комфорт, також потрібно розуміти своє значення для команди. Адже футбол – це командна гра.

Купити футбольні гетри Adidas для команди нелегко, але з нами нічого неможливого немає! У нашому магазині спортивних товарів «Аtributika» Ви отримаєте найдокладніші консультації фахівців. Вас чекає великий вибір футбольних гетрів Adidas: усі розміри, кольори та моделі. Вам непотрібно буде витрачати свій час вишукуючи футбольні гетри у різних куточка міста. У нас Ви знайдете все необхідне для сучасного футболіста. Ви і Ваша команда будете задоволені роботою наших спеціалістів! Можете бути впевненими, що купуючи футбольні гетри Adidas у нашому магазині спортивних товарів «Аtributika», Ви отримуєте товар найвищої якості за доступною ціною.