Футзальні м'ячі
/
Сортувати за:
Показувати:
Ціна
Виробник
Розміри
Кольори
В наявності

Всього результатів: 29

Купити футзальний м’яч дешево. Придбати м’яч для футзалу Adidas Euro16 SALA 65 FIFA

В офіційних матчах українських змагань по футзалу мають використовувати тільки м’ячі, які мають технічні характеристики відповідаючі вигомам ФіФА.

Останнім часом всі топові турніри проходять можна, сказати незмінним постійним партнером та спонсором компанією Адідас, яка і на Евро 2016 чемпіонат по футболу в залі, теж порадувала новітньою розробкою м'яч для футзалу ADIDAS Euro16 SALA 65 FIFA. Окрім новітніх технологій, використаних при виготовленні м'яча, палітра його розфарбовування має різні колірні комбінації. До речі, аналогічним типом м'яча гратимуть і на полях Франції під час чемпіонату Європи з футболу у Фрації.

Але в українських реаліях популярним є м’яч від торгової марки Select. Select Futsal Super, Select Master, Select Mimas стали для українських шанувальників футзалу найпопулярнішими м’ячами.

Купити м’яч для футзалу Winner, Joma, Kelme, або Nike можливо дешево та з гарантією якості в магазинах Атрибутика в Києві дуже просто. У кожному з перерахованих варіантів є свої недоліки і переваги. Але навряд чи вам захочеться бігати по ринку у пошуках торгівельного ряду чи торгівельного намету і так далі. До того ж якщо врахувати, що м’ячі доведеться вибирати просто неба, в холод або спеку, на очах у інших людей, то така перспектива вас не порадує. У гонитві за мінімальною ціною ви отримаєте масу проблем, дискомфорту і втраченого часу. У випадку із спеціалізованим магазином все набагато простіше: продавець вам запропонує якісний по вашому бюджету м’яч, який зможете помацати, відчути верхній матеріал, побачити шви, підібрати «колір до особи» і тому подібне. Найшвидшим і ефективнішим способом купити футзальний м’яч «Селект» в Україні залишається інтернет-магазин який має реальні магазини в вашому місті Київ та інших завдяки партнеру Нова Пошта (Харків, Одеса, Рівне, Житомир, Полтава так далі). Ви заощадите гроші, час і збережете своє здоров'я.

Згідно правил по футзалу: на матч сторона яка приймає, повинна надати два однотипних м’яча, відповідаючи правилам гри та регламентом змагань.