-12%
знижка
Строк дії акції:
352607967

Футбольний м'яч adidas UCL Finale Madrid 19 OMB DN8685

Артикул: DN8685

2 395грн.

2 722грн.


 з 0 шт. наявних

Опис

Перед початком фінальної частини Ліги чемпіонів Adidas представив абсолютно новий дизайн офіційного матчу Ліги чемпіонів. Зазвичай ви бачили офіційний м'яч з білим малюнком і знаменитими зірками Ліги чемпіонів, виконаними в різних яскравих кольорах.

У цьому сезоні Adidas дотримувалися іншої підходу, так як вони зробили основний колір синім, а зірки стали більше і біліше, що підкреслює культові зірки. Аналогічний підхід був використаний для нового м'яча, який був виконаний в вражаючою червоною і помаранчевих кольорах, з графічним зображенням Ванда Metropolitano - домашній майданчик нового Атлетіко Мадрид. Ванда Metropolitano обрана в якості графічного елементу матчу, так як фінал Ліги чемпіонів пройде там в червні. На м'ячі представлені офіційні марки Ліги чемпіонів: «19 Мадрид» і силует легендарного трофею Ліги чемпіонів.

Офіційний м'яч Ліги чемпіонів - це більше, ніж просто оновлення дизайну, оскільки Adidas забезпечує найкращі умови для кращих гравців в світі. Офіційний м'яч Adidas Finale Madrid 19 містить зовнішнє текстуроване покриття, яке забезпечує зчеплення і повний контроль. Зоряні панелі на м'ячі все термічно пов'язані, що робить поверхню безшовної для поліпшеного дотику до м'яча.

Вже скоро можна буде купити новий м'яч Adidas Finale Madrid 19 у продажу

* М'яч для гри в футбол
* Призначений для гри на: натуральних поверхнях
* Сертифікат FIFA: ТАК
* З'єднувальні панелі: клеєні
* Рівень: матч / професійний
* Вага кульки для розміру 5: близько 430 г

Ви також недавно дивилися