Футбольні шиповки дитячі adidas JR Nemeziz Tango 18.3 TFCM8516

Артикул: CM8516

1 790грн.

1 690грн.

Зверніть увагу!

Розміри товару на нашому сайті зазначені по європейскій шкалі (EU,FR). Визначити його співвідношення зі шкалою українського та інших розмірів Вам допоможе Таблиця розмірів


 з 0 шт. наявних

Таблиця розмірів

Опис

* футбольне взуття
* Призначені для гри на: штучних + тартановим поверхнях
* Верхній матеріал: тканина + синтетичний матеріал
* Підошва: TF
* Рівень: нижній / рекреаційний
* Симетричне розташування шнурівки
* TF підошва забезпечує чудове зчеплення на штучних поверхнях з короткими волокнами і тартаном
* Колекція: весна 2019

Джерело натхнення
Nemeziz призначений для однієї мети, щоб запропонувати максимальну спритність. adidas надихається однією з власних технологій, adidas Torsion. Крім того, використовуючи передматчевий ритуал стрічкових швів, додайте підтримку і стабільність. Це унікальне використання технологій і запису, створило один з хороших завантажень, який розрізняє, але також виконує.

Остаточна гнучкість за допомогою унікальної технології
Черевик створений з різних компонентів, що підходить для гравця Nemeziz, який надає пріоритет безпечному пристосуванню і великому блокуванню. Вхід до багажника виконаний з відмінною формою, названою Dual Lock Collar. Метою цього коміра є забезпечення правильного блокування при виконанні вибухових рухів. У midfoot, п'яті та передній adidas підходив черевик з Agility Mesh. Цей текстиль забезпечує щільне і тісне дотик до м'яча. З-під середньої ноги; у спеціальній V-подібній діагоналі була додана унікальна торсійна стрічка. Ця стрічка називається 360Torsion Tape, і використовує більш важку структуру, що пропонує бічну і медіальну підтримку - дозволяючи вам робити всі скорочення і зміни, які ви бажаєте, все на максимальній швидкості.

Спритність підошви
Підошва - підошва низькопрофільної спритності, призначена для оптимального дотику і зчеплення на полі. Дозволяє вам робити скорочення, зміни і прискорення, де і коли потрібно.

Ви також недавно дивилися