Футбольні гетри Adidas FFU 16 Збірній України AC5579

Артикул: AC5579

150грн.

Пом'якши гру в гетрах Adidas FFU 16 AC5579. Футбольні гетри забезпечені анатомічно розташованими амортизирующими елементами і сітчастими вставками для абсолютного комфорту.
Купуй 3 або більше товарів та отрумуй -7% знижки по промокоду:
atributika7
Дія промокоду розповсюджується на весь товар інтернет-магазину, який є в наявності.
Зверніть увагу!

Розміри товару на нашому сайті зазначені по європейскій шкалі (EU,FR). Визначити його співвідношення зі шкалою українського та інших розмірів Вам допоможе Таблиця розмірів


 з 0 шт. наявних
Опис

Футбольні гетри Adidas оснащені амортизаційними елементами, анатомічно розташовані. Також футбольні гетри Adidas мають сітчасті частки, допомагають вентиляції ніг. В області гомілки розташовані амортизирующую підтримку і захист. Це допомагає убезпечити ноги в області високих навантажень і частих травм. Гетри як елемент екіпіровки футболіста мають невелику вагу і розмір, але їх ефективність дуже висока. Гравець повинен перш за все дбати про своє здоров'я і комфорт, також потрібно розуміти своє значення для команди. Адже футбол - це командна гра.

Купити футбольні гетри Adidas для команди нелегко, але з нами нічого неможливого немає! У нашому магазині спортивних товарів «Аtributika» Ви отримаєте докладні консультації фахівців. Вас чекає великий вибір футбольних гетр Adidas: всі розміри, кольори та моделі. Вам не потрібно буде витрачати свій час вишукуючи футбольні гетри в різних куточка міста. У нас Ви знайдете все необхідне для сучасного футболіста. Ви і Ваша команда будете задоволені роботою наших фахівців! Можете бути впевненими, що купуючи футбольні гетри Adidas в нашому магазині спортивних товарів «Аtributika», Ви отримуєте товар високої якості за доступною ціною.

Ви також недавно дивилися