-7%
знижка
Строк дії акції:
276681633

Футбольні футзалки Adidas SUPER SALA Precision to Blur FX6757

Артикул: FX6757

1 386грн.

1 490грн.

При замовленні даного товару, якщо немає потрібного розміру, Вам необхідно вибрати розмір (НА ЗАМОВЛЕННЯ) в коментарях написати цікавить Вас розмір відповідно до таблиці розмірів бренду. Доступні розміри з 40 по 46 за європейською шкалою розмірів. Термін поставки від 10 днів.
Зверніть увагу!

Розміри товару на нашому сайті зазначені по європейскій шкалі (EU,FR). Визначити його співвідношення зі шкалою українського та інших розмірів Вам допоможе Таблиця розмірів


 з -

Таблиця розмірів

Опис

Ці футзалки Adidas SUPER SALA Precision to Blur створені для швидкої гри на гладкій поверхні і доповнені підошвою, яка не залишає слідів. Синтетична передня частина витримує удари і подряпини, а сітчастий верх відмінно охолоджує ноги.

Нова колекція від adidas називається Precision to Blur. У ній є дві речі, які зазвичай не дуже добре поєднуються один з одним, ми побачили тут точність і розмитість. Але в даному випадку - протилежності притягуються.

Precision to Blur це дійсно один з найвидатніших і мужніх пакетів від Adidas. І тільки така божевільна ідея могла б об'єднати точність і нечіткість.

І нам це дуже сподобалося! Якщо ви теж любите Адідас, то вам дуже пощастило. Тому що, на щастя, ми вже можемо запропонувати вам ці бутси Adidas, купити або замовити футзалкі, стоноги в магазині футбольного взуття Атрибутика, ми пропонуємо тільки оригінальну взуття від Adidas. Це означає, що вже скоро ви можете отримати задоволення від чудових моделей Predator, Copa, X Chosted, Nemeziz, Super Sala одним з перших. Хіба це не чудово?!

З цим товаром також купують
Ви також недавно дивилися