-7%
знижка
Строк дії акції:
295719610

Футбольні дитячі бутси (шиповки) Joma Toledo 405

Артикул: TOJS.405.PT

623грн.

670грн.

Спортивне взуття з лінії Joma відмінно підійде дітям для гри футболу. Вони чудово адаптуються до анатомічної форми стопи. Така особливість дозволяє футболістові впевнено наносити удари, здійснювати більш точні передачі.
Увага! Даний товар під замовлення.
Зверніть увагу!

Розміри товару на нашому сайті зазначені по європейскій шкалі (EU,FR). Визначити його співвідношення зі шкалою українського та інших розмірів Вам допоможе Таблиця розмірів


 з -
Опис

Професійно займаючись футболом з раннього віку, необхідно робити це в якісному взутті. Дитяча футбольна взуття Joma буде ідеальним вибором в підлітковому віці, тому як спочатку, в будь-яку модель Joma закладені всі напрацювання і технології, які застосовуються у взутті для дорослих. Завдяки багаторічному досвіду, компанії Joma вдалося створити дуже зручне взуття, яка прекрасно облягає швидко зростаючу ногу, тим самим запобігає можливі незручності, які могли б виникнути при регулярних тренуваннях і відповідальних матчах.

Сучасні матеріали дозволяють виготовляти дуже зручне взуття для занять спортом. Регулярні оновлення забарвлень як класичних, так і яскравих ультрасучасних, відбуваються із завидною постійністю, залишаючи незмінним високу якість моделей.

З цим товаром також купують
Ви також недавно дивилися