-5%
знижка
Строк дії акції:
311346840

Футбольні бутси Adidas MESSI 15.3 FG / AG S74689 SR

Артикул: S74689

759грн.

799грн.

Футбольні бутси з іменної колекції Lionel Messi ADIDAS
Зверніть увагу!

Розміри товару на нашому сайті зазначені по європейскій шкалі (EU,FR). Визначити його співвідношення зі шкалою українського та інших розмірів Вам допоможе Таблиця розмірів


 з 0 шт. наявних

Таблиця розмірів

Опис

Футбольні бутси з іменної колекції Lionel Messi ADIDAS MESSI 15.3 FG / AG S74689 SR створені для гри на жорстких натуральних і синтетичних покриттях.

При виготовленні верху цієї моделі використовується якісна, синтетична шкіра, яка надає бутсам м'якість і комфортну посадку. Об'ємний малюнок, нанесений на передню, верхню частину. Поверхня бутс messiTOUCH X-ray має відмінне зчеплення з м'ячем. Підкладка, що виготовляється з синтетичних матеріалів, сприяє додатковому комфорту, виключаючи попереднє разнашіванія бутс. Для забезпечення щільної посадки і додання стопі стійкості бутси мають симетрично йде шнурівку зиґзаґоподібної форми. Внутрішня устілка забезпечує необхідну підтримку стопи, збільшуючи стійкість, сприяє рівномірному розподілу навантажень, знижуючи їх впливу на голеностоп, володіє відмінним амортизаційним ефектом. Підошва з динамічною системою шипів messiGAMBETRAX сприяє впевненому зчеплення на поле і кращої маневреності гравця. Модель отримала оновлену забарвлення і декорована стилізованим логотипом Messi.

Ви також недавно дивилися