Футбольна форма
/
Сортувати за:
Показувати:
Ціна
Виробник
Розміри
Кольори
В наявності

Всього результатів: 280

Купити футбольну форму недорого

За останні роки футбольна форма практично не зазнала змін. Вона складається з двох основних елементів - футболки і шортів, а також додаткових, таких як гетри, щитки, бутси шапки, рукавичок, підтрусників, кальсони, і вовняного білизни на випадок ігор при поганій погоді. Головні відмінності між комплектами футбольних форм - це забарвлення клубів (яке щосезону зазнає різних змін) і прізвища гравців, які на різних стадіях драфта можуть перейти в інший клуб.

Футболка як основна частина футбольної форми

Головним елементом форми для футболу будь-якого гравця є футбольна футболка. З огляду на правила гри і професійні вимоги, вона може бути не тільки з коротким, але і з довгим рукавом. Довгий рукав дозволяє комфортно проводити ігри в погану погоду, а також уберегтися від дрібних подряпин і травм при падіннях. Будь-який магазин футбольної форми надає готові комплекти екіпіровки гравців для різних клубів. При цьому завжди можна вибрати прізвище улюбленого гравця і його номер, які будуть нанесені на спині. Якщо ж Ви є частиною аматорської або напівпрофесійної команди, яка виступає в різних лігах, то можна легко замовити футбольну форму Україна з обраним забарвленням та додатковим нанесенням прізвища та індивідуального номера.

Перед придбанням футболки для футболу потрібно обов'язково її приміряти. Дуже важливо, щоб вона забезпечувала свободу рухів і додатковий комфорт. При частих тренуваннях в розпал літа краще зупинитися на футбольній формі, виробленій з сучасних синтетичних матеріалів. А для ігор взимку не забути про купівлю натуральної термобілизни.

Футбольні шорти часто йдуть комплектом з футболкою і мають гармонійну з нею колірну гамму. Вони виготовляються з такого ж матеріалу, і на них дублюється номер гравця в команді.

Щитки

Щитки - незамінний елемент футбольної форми і запорука успішної і комфортної гри.

Футбольні щитки відрізняються від будь-яких інших видів спортивного захисту наявністю спеціального наповнення з силікону, а також виготовленням з м'якої пластмаси або гуми. Вони дають можливість уникнути значних травм, дозволяючи пом'якшувати вплив на ноги. Спортивні лікарі рекомендують використовувати щитки в футбольній формі 2016 незалежно від класу гри.

Щитки мають різні класи захисту: полегшену і посилену. Полегшений захист не настільки надійно оберігає гомілку, але дозволяє відчувати більший комфорт в носінні. Посилений же захист діє прямо протилежно. І тільки за самим гравцем стоїть вибір, що важливіше - комфортна або безпечна гра. Вибираючи щитки, також варто порадитися безпосередньо з тренером. Він легко підкаже, адже сам вибирає роль, яку Ви граєте в команді, і точно знає, потрібно Вам стримувати гравців протиборчої команди або здійснювати ривки, прорізаючи оборону противника.

Вибір бутс і гетр

Одягніть гетри, вони повинні досить щільно прилягати до ніг, дозволяючи їм всередині бутс НЕ складатися гармошкою, а також з усією надійністю утримувати щитки. Варто пам'ятати, що досить товста тканина гетр прекрасно вбирає вологу і тримає температуру, але зменшує чутливість, погіршуючи контроль м'яча. Тонкі ж гетри вбирають менше поту, але залишають відчуття володіння м'ячем практично незмінними.

Неможливо уявити футбольну форму без бутс. Справжнього футболіста відрізняє майстерність їх носіння, яке дозволяє розвивати велику швидкість, здійснюючи маневрування і показуючи прекрасний дриблінг. Варто пам'ятати, що по м'ячу гравець б'є саме бутсами, тому підійти до їх вибору потрібно з усією серйозністю.

При покупці бутс варто приділити особливу увагу їх матеріалу. Носіння бутс зі шкіри кенгуру показує, що ви володієте футбольною формою преміум класу, так як даний матеріал загальновизнано є найкращим. Також поширені бутси, які виробляються з телячої шкіри і з інноваційних синтетичних матеріалів. Вибирайте взуття по собі, але пам'ятайте, що перш ніж приміряти бутси, потрібно обов'язково надіти гетри.

Дитяча футбольна форма. Особливості

Купуючи футбольну форму для дітей, Ви часто хочете зробити подарунок для свого малюка. Тому більшість батьків роблять помилку, не запитавши свою дитину, яка футбольна форма або який гравець їм найбільше імпонують. Щоб купити дитячу футбольну форму в подарунок, обов'язково дізнайтеся у свого чада його футбольні уподобання.

Гетри для дитячої футбольної форми найкраще купувати з синтетичної тканини, що не мнеться. Це дозволяє додатково захистити ногу при падінні, а також дає можливість гетрам швидше висихати і не деформуватися після частого прання. Купуючи дитячу футбольну форму, бутси вибирайте не на виріст, щоб у дитини не виникало незручностей при грі через занадто великий розмір взуття.