• Футбольна форма збірної України для дітей 16/17 6806 (маленькі розміри)

Футбольна форма збірної України для дітей 16/17 6806 (маленькі розміри)

Артикул: 6806

280грн.

Представляємо нову форму національної команди, в якій збірна України виступатиме в сезоні-2015/16.
Ваш промокод на -7% при купівлі 3-х товарів:
atributika7
Дія промокоду розповсюджується на весь товар інтернет-магазину, який є в наявності. При умові купівлі 3 будь-яких товарів (товари та розміри НА ЗАКАЗ не приймають участі)
Зверніть увагу!

Розміри товару на нашому сайті зазначені по європейскій шкалі (EU,FR). Визначити його співвідношення зі шкалою українського та інших розмірів Вам допоможе Таблиця розмірів


 з 0 шт. наявних
Опис

Нова форма представлена в традиційних кольорах - жовтому і синьому. При цьому дизайнери оформили футболки в ексклюзивний орнамент з переплетення ниток, які утворюють картатий візерунок. Ця дитяча футбольна форма Ukraine 15/16 має безліч переваг і достоїнств. До найголовніших з них відносяться: - високоякісний сучасний матеріал, який гарантує правильну терморегуляцію тіла дитини під час інтенсивних занять спортом; - Підвищена міцність виробу, що дозволяє витримувати максимально тривалі навантаження; - Яскравий і виразний дизайн.

Футбольна форма України для дітей стане найкращим подарунком для вашого чада, купуючи її ви повинні делікатно підійти до вибору розміру, щоб вона була не завелика і не мала,скористайтесь послугами нашого продавця який вам підскаже і допоможе.

Ви також недавно дивилися