-12%
знижка
Строк дії акції:
281255497

Футбольна форма збірної України для дітей 15/16 CO-3900-UKR-16B

Артикул: CO-3900-UKR-16B

246грн.

280грн.

Представляємо нову форму національної команди, в якій збірна України виступатиме в сезоні-2015/16.
Зверніть увагу!

Розміри товару на нашому сайті зазначені по європейскій шкалі (EU,FR). Визначити його співвідношення зі шкалою українського та інших розмірів Вам допоможе Таблиця розмірів


 з -

Таблиця розмірів

Опис

Нова форма представлена __в традиційних кольорах - жовтому і синьому. При цьому дизайнери оформили футболки в ексклюзивний орнамент з переплетення ниток, які утворюють картатий візерунок. Ця дитяча футбольна форма Ukraine 15/16 має безліч переваг і достоїнств. До найголовніших з них відносяться: - високоякісний сучасний матеріал, який гарантує правильну терморегуляцію тіла дитини під час інтенсивних занять спортом; - Підвищена міцність виробу, що дозволяє витримувати максимально тривалі навантаження; - Яскравий і виразний дизайн.

Футбольна форма CO-3900-UKR- це дуже зручний і функціональний варіант одягу для регулярних занять спортом. Завдяки хорошій терморегуляції, вона забезпечує юному футболісту ідеальне відчуття комфорту під час гри.

Футбольна форма України для дітей стане найкращим подарунком для вашого чада, купуючи її ви повинні делікатно підійти до вибору розміру, щоб вона була не завелика і не мала,скористайтесь послугами нашого продавця який вам підскаже і допоможе.

Ви також недавно дивилися