Дитячі кросівки Nike MD Runner 2 807316-001

Артикул: 807316-001

1 100грн.

Ваш промокод на -7% при купівлі 3-х товарів:
atributika7
Дія промокоду розповсюджується на весь товар інтернет-магазину, який є в наявності. При умові купівлі 3 будь-яких товарів (товари та розміри НА ЗАКАЗ не приймають участі)
Зверніть увагу!

Розміри товару на нашому сайті зазначені по європейскій шкалі (EU,FR). Визначити його співвідношення зі шкалою українського та інших розмірів Вам допоможе Таблиця розмірів


 з 0 шт. наявних

Таблиця розмірів

Опис

Кросівки для бігу від Nike - MD Runner 2 - бігова класика формату 2019 року. У своєму дизайні зберегли деталі вінтажного стилю з 90-х моделі-попередниці.

Nike Md Runner 2 доповнили дихаючим верхом з сітки з накладками із замші. Хоча виробник в призначенні кросівок Nike Md Runner 2 ставить біг, на сьогоднішній день при наявності більш технологічних моделей ці найки вибирають на кожен день. Nike Md Runner 2 за час свого існування зберігають свій впізнаваний силует. Модифікації стосуються тільки старих матеріалів, які змінюють на більш прогресивні. Саме нові матеріали дозволяють зменшити вагу Nike Md Runner 2, а виробник якраз і позиціонує їх як ультралегкі в своїй категорії.

Також випуск кожної нової моделі супроводжується зміною кольору, без різкого відволікання від класичних дизайнерських рішень. Загалом, консервативна класика не любить йти в прогресивний дизайн. Тому прихильники ретро виберуть Nike Md Runner 2.

З цим товаром також купують
Ви також недавно дивилися