-7%
знижка
Строк дії акції:
281019753

Дитячі кросівки Nike MD Runner 2 807316-001

Артикул: 807316-001

1 023грн.

1 100грн.

Зверніть увагу!

Розміри товару на нашому сайті зазначені по європейскій шкалі (EU,FR). Визначити його співвідношення зі шкалою українського та інших розмірів Вам допоможе Таблиця розмірів


 з -

Таблиця розмірів

Опис

Кросівки для бігу від Nike - MD Runner 2 - бігова класика формату 2019 року. У своєму дизайні зберегли деталі вінтажного стилю з 90-х моделі-попередниці.

Nike Md Runner 2 доповнили дихаючим верхом з сітки з накладками із замші. Хоча виробник в призначенні кросівок Nike Md Runner 2 ставить біг, на сьогоднішній день при наявності більш технологічних моделей ці найки вибирають на кожен день. Nike Md Runner 2 за час свого існування зберігають свій впізнаваний силует. Модифікації стосуються тільки старих матеріалів, які змінюють на більш прогресивні. Саме нові матеріали дозволяють зменшити вагу Nike Md Runner 2, а виробник якраз і позиціонує їх як ультралегкі в своїй категорії.

Також випуск кожної нової моделі супроводжується зміною кольору, без різкого відволікання від класичних дизайнерських рішень. Загалом, консервативна класика не любить йти в прогресивний дизайн. Тому прихильники ретро виберуть Nike Md Runner 2.

З цим товаром також купують
Ви також недавно дивилися