-7%
знижка
Строк дії акції:
381435485

Дитячі футбольні бутси Nike Mercurial Victory V FG 651634-803 JR

Артикул: 651634-803

1 067грн.

1 147грн.

Одні з найпопулярніших футбольних бутс в світі - це взуття від Nike Mercurial.
Зверніть увагу!

Розміри товару на нашому сайті зазначені по європейскій шкалі (EU,FR). Визначити його співвідношення зі шкалою українського та інших розмірів Вам допоможе Таблиця розмірів


Таблиця розмірів

Описання

Футбольні бутси аматорська модель NIKE MERCURIAL VICTORY V FG 651634-803 JR створена для юніорів і використовується на жорстких, трав'яних полях з натуральним газоном.

Дана модель представлена в цікавому і яскравому варіанті кольору в складі оновленої колекції Metal Flash Pack. Гнучкий і м'який верх класичного силуету, що виготовляється з легкого, синтетичного матеріалу Trophy Touch, володіє комфортної посадкою. Мікрорельєф Micro Speed Control, що покриває верхній шар бутс, забезпечує хорошу передачу відчуття м'яча, збільшуючи тертя між м'ячем і поверхнею бутс. Симетрично йде система шнурівки створює щільне прилягання верху до стопи. М'яка устілка зменшує ударне навантаження і знижує її вплив на суглоби і зв'язки стопи. При виготовленні підошви використовується легкий і гнучкий Термополиуретан. Розташування шипів і їх плоска форма сприяють створенню ефективного зчеплення на поле, дозволяючи футболісту легко маневрувати на високій швидкості.

Ви також недавно дивилися