-7%
знижка
Строк дії акції:
365725630

Дитячі футбольні бутси Nike Mercurial Victory V FG 651634-803 JR

Артикул: 651634-803

1 067грн.

1 147грн.

Одні з найпопулярніших футбольних бутс в світі - це взуття від Nike Mercurial.
Зверніть увагу!

Розміри товару на нашому сайті зазначені по європейскій шкалі (EU,FR). Визначити його співвідношення зі шкалою українського та інших розмірів Вам допоможе Таблиця розмірів


 з 0 шт. наявних

Таблиця розмірів

Описання

Футбольні бутси аматорська модель NIKE MERCURIAL VICTORY V FG 651634-803 JR створена для юніорів і використовується на жорстких, трав'яних полях з натуральним газоном.

Дана модель представлена в цікавому і яскравому варіанті кольору в складі оновленої колекції Metal Flash Pack. Гнучкий і м'який верх класичного силуету, що виготовляється з легкого, синтетичного матеріалу Trophy Touch, володіє комфортної посадкою. Мікрорельєф Micro Speed Control, що покриває верхній шар бутс, забезпечує хорошу передачу відчуття м'яча, збільшуючи тертя між м'ячем і поверхнею бутс. Симетрично йде система шнурівки створює щільне прилягання верху до стопи. М'яка устілка зменшує ударне навантаження і знижує її вплив на суглоби і зв'язки стопи. При виготовленні підошви використовується легкий і гнучкий Термополиуретан. Розташування шипів і їх плоска форма сприяють створенню ефективного зчеплення на поле, дозволяючи футболісту легко маневрувати на високій швидкості.

Ви також недавно дивилися