-7%
знижка
Строк дії акції:
281257356

Дитяче взуття для залу Adidas Predator IN M20136

Артикул: M20136

725грн.

780грн.

Дана версія Adidas Predator призначена для гри на полірованих покриттях в залі і на жорстких поверхнях критих майданчиків.
Увага! Даний товар під замовлення.
Зверніть увагу!

Розміри товару на нашому сайті зазначені по європейскій шкалі (EU,FR). Визначити його співвідношення зі шкалою українського та інших розмірів Вам допоможе Таблиця розмірів


 з -
Опис

Ігрове взуття ADIDAS PREDATOR ABSOLADO INSTINCT LZ IN JR розроблена для молодих футболістів і є моделлю аматорського рівня. Дана версія призначена для гри на полірованих покриттях в залі і на жорстких поверхнях критих майданчиків.

У даній версії верх створений з синтетичного матеріалу з додатковим покриттям зі шкіри в області удару, що забезпечує взуття відмінну посадку і високу зносостійкість. У цій моделі використовується така ж конструкція верхньої частини, як і в професійній моделі Predator Instinct LZ, де на верхнє покриття нанесені спеціалізовані елементи оновленої форми з TPU пластика, виконані за технологією Predator Lethal Zones, які служать для ефективного контролю м'яча, кращого дотику, точності і потужності удару. Покращена форма внутрішньої п'яткової чаші забезпечує додаткову стабільність, захист і підтримку стопи, не збільшуючи вагу взуття. Внутрішня устілка з легкого піноматеріалу забезпечує відмінну амортизацію і комфортне положення ноги в ігровій взуття. Злегка зміщена в бік шнурівка створює велику площу удару. Підошва, виконана зі зносостійкої гуми, має протектор, що створює ефективне зчеплення з покриттям при швидких і різноспрямованих рухах, сприяючи високій маневреності гравця.

Ви також недавно дивилися