Cпрей заморозка спортивна Icemix 400ml 2274

Артикул: 2274

120грн.

140грн.


 з -

Опис

Спрей охолоджуючий спортивний заморозка ICE MIX 400ml 2274 - це якісна спортивна заморозка польського виробництва. Подібні засоби можна використовувати не тільки індивідуально, але і для надання допомоги на полі. Замороження знадобиться в сумці тренера, в медичній сумці першої допомоги і в домашній аптечці. Даний продукт є спреєм для зовнішнього застосування. Він застосовується місцево у разі виникнення болю в суглобах і м'язах. Також заморозка використовується для лікування болю в м'язах, в тому числі болю біля попереку, ревматичного болю, болю, яка виникає внаслідок розтягнення зв'язок, судом, ударів.

Препарат призначається дорослим і дітям віком від 6 років. Вказівки щодо застосування передбачають розпорошення спрею по шкірі протягом від 3 до 5 секунд. При цьому відстань повинна становити не менше 20 см. Повторне розпорошення проводити після закінчення 30 секунд. Якщо є необхідність, можна повторити процедуру ще два рази. Таким чином, використовувати засіб можна до 3 разів на день. Термін лікування препаратом ICEMIX визначається в залежності від тяжкості та характеру захворювання. Найчастіше засіб добре переноситься, без виникнення алергічних реакцій на шкірі.

Ні в якому разі спрей можна наносити на відкриті рани і безпосередньо на поверхню шкіри! Розпилення здійснюється на просочену водою марлю, бинт або тканину. При потраплянні препарату на пошкоджені або дуже чутливі місця рекомендується негайно змити його за допомогою великої кількості чистої води. Зберігання заморозки не вимагає яких-небудь особливих умов. Більш детальні вказівки щодо застосування і зберігання можна прочитати на упаковці продукту. Охолоджуючий спортивний спрей (у вигляді аерозолю) для швидкого охолодження і зняття ударів.

Польська спортивна заморозка від травм.
Обсяг балончика - 400 мл.
ICE MIX не містить фреону.
Не можна наносити на рани !!!

Ви також недавно дивилися