Бутси дитячі Nike Mercurial Superfly 6 Academy MG Euphoria AH7337-801

Артикул: AH7337-801

1 390грн.

При замовленні даного товару, якщо немає потрібного розміру, Вам необхідно вибрати розмір (НА ЗАМОВЛЕННЯ) в коментарях написати цікавить Вас розмір відповідно до таблиці розмірів бренду. Доступні розміри від 34 по 38,5. Термін поставки від 7 днів.
Ваш промокод на -7% при купівлі 3-х товарів:
atributika7
Дія промокоду розповсюджується на весь товар інтернет-магазину, який є в наявності. При умові купівлі 3 будь-яких товарів (товари та розміри НА ЗАКАЗ не приймають участі)
Зверніть увагу!

Розміри товару на нашому сайті зазначені по європейскій шкалі (EU,FR). Визначити його співвідношення зі шкалою українського та інших розмірів Вам допоможе Таблиця розмірів


 з 0 шт. наявних
Опис

Призначений для переможців! Nike готова представити пакет Euphoria Mode Pack, призначений для спортсменів, які вимагають швидкості і точності. Для тих, хто закінчує гру, для тих, хто претендує на перше місце. Галас нереальна, енергія кругом, слава чекає. Графіка приголомшлива, з графікою у вигляді бризок, насиченою яскравими квітами. Чого ж ти чекаєш? Приєднуйся до ейфорії, приєднуйся до переможців - отримай свою!

• Синтетичний верх - вага 188 грам

Повністю синтетичний верх - цілісний верх
Верх виготовлений з цілісного шматка синтетичного матеріалу, будучи надзвичайно гнучким. Він має мікротекстур для кращого захоплення м'яча при русі на високій швидкості. Дизайн охоплює весь черевик і вашу ногу, слідуючи рухам вашої ноги - створюючи відчуття другого шару шкіри. Підйомник має внутрішню частину, що підвищує рівень комфорту. Внутрішня частина чохла з підкладкою забезпечує підвищений захист від ковзання.

Ви також недавно дивилися