Барселона
/
Сортувати за:
Показувати:
Ціна
Виробник
Розміри
Кольори
В наявності

Всього результатів: 38

Як сказав Жоан Ґампер: «Футбольний клуб "Барселона" не може померти. І не помре». З цими словами важко не погодиться, хоча б через те, що F?tbol Club Barcelona за роки свого існування підкорив серця мільйонів шанувальників у всіх куточках земної кулі.
F?tbol Club Barcelona - це єдиний іспанський клуб, якому пощастило зробити «Золотий хет-трик» двічі. Цим футбольним клубом захоплюються всі. І звичайно, немає на землі такої людини, яка не хотіла б носити футбольну форму команди, в якій грає найкращий футболіст в світі, кумир дорослих і дітей, професійних футболістів і просто любителів - Ліонель Мессі. Тільки величезною повагою до досягнень «футбольного віртуоза», можна пояснити непереборне бажання людей купити футбольну форму «Барселона».

Купити футбольну форму «Барселона» в Україні
Купити футбольну форму «Барселона» в Україні можна в інтернет-магазинах, магазинах спорттоварів або просто на ринку.
У кожному з перерахованих варіантів є свої недоліки і переваги. Навряд чи Вам захочеться бігати по ринку в пошуках торгового ряду, торгового намету і т.д. До того ж якщо врахувати, що міряти форму доведеться під відкритим небом, в холод або спеку, на очах у інших людей, то така перспектива Вас не потішить. У гонитві за мінімальною ціною Ви отримаєте масу проблем, дискомфорту і втраченого часу. У випадку зі спеціалізованим магазином все набагато простіше: продавець Вам запропонує комфортні умови примірки, Ви зможете помацати тканину, відчути зручність футбольної форми на собі, підібрати «колір до лиця» тощо. Найшвидшим і ефективним способом купити футбольну форму «Барселона» в Україні залишається інтернет-магазин. Ви заощадите гроші, час і збережете своє здоров'я.
Найбільш продвинутим на ринку спортивного футбольного одягу в Україні, є магазин «Аtributika». Тут Ви зможете за мінімальну суму купити футбольну форму, фанатську атрибутику або спортивний інвентар.
Приділивши всього кілька хвилин на заміри своїх параметрів, Ви зможете визначити свій розмір в загальноприйнятій таблиці розмірів, розміщеній на сайті.

Купити дитячу футбольну форму «Барселона» недорого
Спорт - це стиль життя сучасної людини. Спорт формує свідомість і здоров'я людини. Любов до спорту потрібно прищеплювати з дитинства. Для хлопчаків футбол - це найпопулярніший вид спорту. Тому в інтересах батьків допомогти дитині адаптуватися в футбольному середовищі. Тож не дивно, якщо вибір Вашої дитини зупинитися на синьо-гранатовій формі «Барселони» з персональним номером Мессі. Адже діти завжди прагнуть бути схожими на своїх кумирів і завдання батьків - підтримати інтерес дитини до спорту, тим більше купити дитячу футбольну форму не складе особливих труднощів.
У магазині спортивних товарів «Аtributika» Ви зможете вибрати одну з форм команди «Барселона»:

  • основну
  • гостьову
  • резервну

У нас Ви зможете купити футбольну форму «Барселона» минулих сезонів і найновішу.
Практично щороку футбольна форма команд оновлюється. У 2015 році іміджмейкери клубу обрали нову форму основного комплекту. Компанія «Nike», яка є спонсором «Барселони» створила новий зразок футбольної форми з горизонтальними смугами.
У нас Ви зможете придбати футбольну форму «Барселона» з індивідуальним номерним знаком 10 під яким грає Мессі.
На якому б комплекті не зупинився Ваш вибір: на гостьовій жовто-синій футбольній формі, на виїзній синьо-гранатовій або яскраво-блакитній резервній, ми завжди раді підтримати вибір своїх покупців.
Прислухайтеся до вибору своєї дитини і наші консультанти допоможуть Вам купити дитячу футбольну форму «Барселона» недорого.

Догляд за футбольної формою
З кожним днем зростає запит споживача купити футбольну форму. Купуючи форму, Ви повинні знати про те, який догляд за футбольною формою потрібно дотримуватися.
Футбольна форма - це одна зі складових здоров'я людини, її комфорту. Форма повинна бути легкою і зручною. У літній сезон захищати від сонця і в той же час не допускати перегріву організму спортсмена. Взимку важливе значення має теплозахистні властивості форми. Необхідними якостями спортивної форми є гігроскопічність і повітропроникність. Доведено наукою, що зручна футбольна форма допомагає футболістам досягати високих результатів і, що важливо, захищає від травм під час тренувань або гри.
Щоб якомога довше зберегти футбольну форму в належному стані, необхідно виконувати інструкції, зазначені на етикетці виробу. Виробник інструктує покупця з приводу догляду за футбольної формою:

  • прання проводити при низькій температурі
  • прасувати форму потрібно при незначному підігріві праски
  • зберігати форму в складеному вигляді

Сучасні технології настільки зробили крок вперед, що якість тканини для спортивного одягу гідна тільки захоплення: вона не линяє, не розтягується і не деформується. Тому, купивши футбольну форму, Вам потрібно приклавши мінімум зусиль, зберегти її ідеальний стан, і вона буде служити довгі роки!